املت اسفناج یک املت با کمی پنیر چدار و اسفناج روی آن، کاری می کند فراموش کنید که همیشه مجبور بودید سبزیجاتی که مادرتان به غذای شما اضافه می کرد را بخورید.

یک صبحانه سالم: املت اسفناج یک املت با کمی پنیر چدار و اسفناج روی آن، کاری می کند فراموش کنید که همیشه مجبور بودید سبزیجاتی که مادرتان به غذای شما اضافه می کرد را بخورید. مزه این املت عالی است و از خوردن آن با پنیر چربی که چربی اضافی به بدنتان نمی رساند لذت می برید. این املت را با کباب ترکی و شیر بادام هم امتحان کنید؛ فوق العاده خوش مزه می شود.

مواد مورد نیاز: تخم مرغ، اسفناج، کره، روغن زیتون و نمک و فلفل

مقدار کمی کره داخل ماهیتابه بریزید. دو تخم مرغ داخل کاسه شسکته و هم بزنید. تخم مرغ را به ماهیتابه اضافه کرده و بگذارید ۱ دقیقه بپزد. سپس پنیر چدار را روی آن ریخته و این مخلوط را برگردانید تا طرف دیگر هم پخته شود. صبر کنید تا دو طرف املت خوب بپزد. اسفناج را هم با کره در ماهیتابه دیگری بپزید- برای اجتناب از مخلوط نشدن تخم مرغ ها با آب اسفناج این کار را می کنیم. سپس اسفناج پخته شده را روی املت خود قرار دهید (می توانید اسفناج را زیر املت هم بگذارید). گوشت ترکی را هم می توانید با روغن زیتون درون یک ماهیتابه بلند بپزید و با املت میل کنید.

یک صبحانه سالم: املت اسفناج

 

منبع: ileev.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه