مرگ ۳ عضو خانواده در آتش گرفتن پژو. معاون اورژانس قم گفت: بر اثر حریق یک دستگاه خودروی پژو در جاده قم – نیزار از توابع استان قم، سه عضو یک خانواده در آتش سوختند. ˈمهدی فراهانیˈ عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عصر امروز بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو با بلوک های پل در جاده نیزار ، این خودرو دچار حریق شدیدی شد به نحوی بود که مسافران در داخل خودرو جان باخته بودند. وی با اشاره به این که میانگین حضور آمبولانس در صحنه تصادف در جاده های کشور نزدیک به ۱۵ دقیقه است بیان کرد: دو دستگاه آم ...

مرگ ۳ عضو خانواده در آتش گرفتن پژو

معاون اورژانس قم گفت: بر اثر حریق یک دستگاه خودروی پژو در جاده قم – نیزار از توابع استان قم، سه عضو یک خانواده در آتش سوختند.

ˈمهدی فراهانیˈ عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عصر امروز بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو با بلوک های پل در جاده نیزار ، این خودرو دچار حریق شدیدی شد به نحوی بود که مسافران در داخل خودرو جان باخته بودند.

وی با اشاره به این که میانگین حضور آمبولانس در صحنه تصادف در جاده های کشور نزدیک به ۱۵ دقیقه است بیان کرد: دو دستگاه آمبولانس در فاصله ای کمتر از ۱۰ دقیقه به محل حادثه رسیدند اما شدت حریق و سوختگی در حدی بود که سه نفر جان خود را در داخل خودروی پژو از دست داده بودند.

وی یادآوری کرد: نیروهای آتش نشانی نیز پنج دقیقه پس از حضور آمبولانس ها به محل حادثه رسیده بودند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه