حکم شرعی معاشقه زوجین با ابزار مصنوعی

حکم شرعی معاشقه زوجین با ابزار مصنوعی

حکم شرعی,رابطه جنسی
چکیده: خداوند به زن و شوهر اجازه داد تا هرگونه بهره ی جنسی را از یکدیگر ببرند. « نِساؤُکُمْ حَرْثٌ لَکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّى شِئْتُم‏ » [بقره223] «زنان شما، محل بذرافشانى شما هستند پس هر زمان که بخواهید، مى ‏توانید با آنها آمیزش کنید.» اما مواردی را هم استثناء کرده است از جمله ...

ابزار مصنوعی در رابطه جنسی

رهروان ولایت ـ اگر خدا گرسنگی و تشنگی را درون انسان قرار داد آب و غذا را هم در بیرون قرار داد، اما خدای متعال این اجازه را نمی دهد که انسان از هر راهی (مثلا دزدی) به آب و غذا برسد.

در ارضاء شهوت هم اینگونه است، یعنی همانطور که خدا این حس را در درون انسان قرار داد راه رسیدن به آن را هم در بیرون قرار داد که همان ازدواج باشد.

 بنابر این برنامه ی دین برای ارضاء شهوت ازدواج است ولا غیر.

نه اینکه از هر راهی که خود فرد می پسندد اطفاء شهوت صورت بگیرد که نتیجه اش بی بند و باری و هرزگی است که  به وضوح در دنیای غرب و به اخفاء در جامعه اسلامی می بینیم.

بعد از ازدواج خدا این اجازه را به زن و شوهر داد که هرگونه بهره ی جنسی را از یکدیگر ببرند مگر در موارد خاص (به عنوان مثال: ایام عادت ماهیانه زن) یا بوسیله ابزار خاص، که متاسفانه به تقلید از فرهنگ آلوده ی غرب در جوامع اسلامی رخنه کرده است.

استفاده از این وسایل از مواردی است جای تامل دارد به استفتای زیر که از آیت الله سیستانی شده توجه بفرمایید.

سوال:آیا استفاده از ابزارهای مصنوعی برای ایجاد تحریک اعضای جنسی زن و شوهر جایز است ؟

جواب:جایز نیست.

ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

پی نوشت

sistani.org/persian/qa/0815
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه