تیم ‌ملی زیر ۲۲ سال ایران در کشور عمان به سر می‌برد و پس از تساوی پر گل برابر ژاپن در بازی نخست به مصاف استرالیا رفت و در دیدار بعد با کویت رقابت می‌کند اما در حاشیه حضور ملی‌پوشان در مسقط اتفاق جالبی افتاد. دوشنبه شب و پس از صرف شام امیر عابدزاده و اوریلیو ویدمار سرمربی تیم‌ ملی استرالیا گفت‌وگوی خاصی با یکدیگر داشتند!. اوریلیو ویدمار که در بازی رفت و برگشت ایران و استرالیا در تهران و ملبورن با شماره ۱۰ به میدان رفت و زننده گل دوم استرالیا به تیم کشورمان بود، حالا سرمربی تیم زیر ۲۲ سال این ...

امیر عابدزاده خاطره تلخ بازی ایران و استرالیا را برای اوریلیو ویدمار زنده کرد

تیم ‌ملی زیر ۲۲ سال ایران در کشور عمان به سر می‌برد و پس از تساوی پر گل برابر ژاپن در بازی نخست به مصاف استرالیا رفت و در دیدار بعد با کویت رقابت می‌کند اما در حاشیه حضور ملی‌پوشان در مسقط اتفاق جالبی افتاد. دوشنبه شب و پس از صرف شام امیر عابدزاده و اوریلیو ویدمار سرمربی تیم‌ ملی استرالیا گفت‌وگوی خاصی با یکدیگر داشتند!

abedzadeh[Www.KamYab.Ir]

اوریلیو ویدمار که در بازی رفت و برگشت ایران و استرالیا در تهران و ملبورن با شماره ۱۰ به میدان رفت و زننده گل دوم استرالیا به تیم کشورمان بود، حالا سرمربی تیم زیر ۲۲ سال این کشور است. پسر احمدرضا عابدزاده که در انگلیس و آمریکا تحصیل و زندگی کرده و تسلط کاملی به زبان انگلیسی دارد، در هتل محل اقامت تیم زیر ۲۲ سال با سرمربی استرالیا کر��‌خوانی کرده است! پس از اطلاع از این اتفاق به هر طریقی بود امیر را در عمان یافتیم و دقایقی با او صحبت کردیم.

* شما اوریلیو ویدمار را می‌شناختی؟

بله. گل دوم استرالیا را در دقیقه ۴۸ او به ثمر رساند، البته چند موقعیت دیگر هم داشت که پدرم مهار کرد.

* شنیده‌ایم با او دیالوگ به خصوصی داشته‌ای؟

در هتل دیدمش، رفتم جلو سلام کردم و گفتم مرا می‌شناسی؟ خندید و جواب داد نه! گفتم من پسر احمدرضا عابدزاده هستم که ناگهان شوکه شد و گفت لعنتی! پدرت ما را بدبخت کرد ولی سریع به خودش مسلط شد و گفت عابدزاده یک گلر فوق‌العاده بود و الان کجاست.

* خب؟

گفتم فعلاً ایران است ولی در آمریکا آکادمی دارد. اوریلیو ویدمار کمی درباره بازی‌های قهرمانی آسیا صحبت کرد و در آخر گفت سلام مرا به پدرت برسان و بگو تو مدتی کابوس ما بودی.

* چه شد یکدفعه هوس کردی بروی جلوی سرمربی استرالیا را بگیری و تجدید خاطره کنی؟

گفتم با این کار قبل از بازی تیم زیر ۲۲ سال ایران و استرالیا خاطرات تلخش را زنده کنم و شاید با این یادآوری کمی تمرکزش به هم بخورد!

* دقیقاً مثل شوک‌هایی بود که پدرت زمان بازیگری به تیم خودی و تیم حریف می‌داد!

به هر حال مرا همان پدر پرورش و تعلیم داده است. وقتی در آمریکا بازی می کردم و پدر آمده بود دیدنم، دروازه‌بان دوم تیم استرالیا در سال ۹۷ در لس‌آنجلس بود و با دیدن پدرم او را در آغوش گرفت و گفت لعنت به آن روز، تو ما را بدبخت کردی!
/ خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه